
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JAGUAR F-TYPE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 9 jaar en 1 maanden oud. In augustus 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 141.175 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 340 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De JAGUAR heeft een topsnelheid van 260 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,4 l/100 km. De F-TYPE is 39 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Tiel met een kilometerstand van 68.745 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JAGUAR |
| Model | F-TYPE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch, 8 versnellingen |
| BPM | € 19.992 |
| Nieuwprijs | € 141.175 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 april 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 augustus 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 april 2026 |
| APK melddatum | 8 april 2025 |
| APK vervaldatum | 17 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 306PS |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Max. vermogen | 250 kW / 340 pk |
| Geluidsniveau stationair | 95 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 199 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.002 mg/km |
| Roetfilter | n.v.t. |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Energielabel | G |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.660 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 0 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 0 kg |
| Lengte | 4.470 mm |
| Breedte | 1.923 mm |
| Hoogte | 1.308 mm |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 275/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 260 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Maximum vermogen | 250 kW / 340 pk |
| Maximum koppel | 450 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 207 - 207 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

