
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SSANGYONG KORANDO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 14 jaar oud. In september 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.229 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. De SSANGYONG heeft een topsnelheid van 171 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,5 l/100 km. De KORANDO is 5 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 98 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Drunen met een kilometerstand van 91.300 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SSANGYONG |
| Model | KORANDO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 621 |
| Nieuwprijs | € 29.229 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 september 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 1 september 2025 |
| APK vervaldatum | 7 september 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 172 950 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 175 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.52 mg/km |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.512 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Voorasdruk | 1.220 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 107 kW / 145 pk |
| Maximum koppel | 160 Nm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| Inhoud bagageruimte | 486 - 1312 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.