
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO XC90 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 22 jaar en 4 maanden oud. In mei 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 209 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De VOLVO heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 11,8 l/100 km. De XC90 is 8 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 361 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 398.800 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 10.930 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 januari 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | 26 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 26 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 6 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B5254T2 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 154 kW / 209 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 16,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 9,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 11,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 282 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.035 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.720 kg |
| Voorasdruk | 1.280 kg |
| Achterasdruk | 1.470 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.798 mm |
| Breedte | 1.898 mm |
| Hoogte | 1.781 mm |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Maximum vermogen | 154 kW / 210 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 12,5 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 249 - 1837 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



