
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT MEGANE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 13 jaar en 11 maanden oud. In mei 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.997 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 179 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De RENAULT heeft een topsnelheid van 230 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,1 l/100 km. De MEGANE is 412 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.897 |
| Nieuwprijs | € 37.997 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 juni 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 april 2025 |
| APK melddatum | 28 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 11 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. deurstyl |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | F4R L8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 132 kW / 179 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 188 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.515 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.926 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.016 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.485 mm |
| Breedte | 1.810 mm |
| Hoogte | 1.445 mm |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Maximum vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 417 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



