Toyota Corolla 1.3 DX (1986)
Toyota Corolla 1.3 DX 4-deurs sedan. 200.000km De 4-bak schakelt boterzacht. Alles aan deze...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA COROLLA 1.3 GL 4 DRS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1987 en is nu 38 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 75 pk benzinemotor. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 160 km/h De COROLLA 1.3 GL 4 DRS is 2.838 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | COROLLA 1.3 GL 4 DRS |
| Kleur | beige |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 1987 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 juli 1987 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 augustus 2018 |
| APK melddatum | 1 augustus 2018 |
| APK vervaldatum | 1 augustus 2020 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 2E |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1295 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | n.v.t. |
| Emissiecode | Euro - |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 873 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.385 kg |
| Voorasdruk | 770 kg |
| Achterasdruk | 785 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Wielbasis | 2.430 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 155SR13 Prijzen |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Maximum vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 103 Nm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 311 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.