
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze DAIMLER BENZ E 230 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1996 en is nu 30 jaar en 3 maanden oud. In mei 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. De DAIMLER BENZ heeft een topsnelheid van 215 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,2 l/100 km. De E 230 is 50 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DAIMLER BENZ |
| Model | E 230 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 14 februari 1996 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 mei 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 april 2026 |
| APK melddatum | 30 april 2025 |
| APK vervaldatum | 15 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2295 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.350 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Voorasdruk | 930 kg |
| Achterasdruk | 1.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 220 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



