Audi A5 Cabriolet 40 TFSI S edition 204PK | B&O Audio | Elek. stoelen incl. geheugen | Nekverwarming | Ledere Bekleding | Matrix LED Koplampen
- 2022
- 33.105km
- Benzine
- 150kW (204pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A5 Cabriolet is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022 en is nu 4 jaar en 1 maanden oud. In april 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 73.035 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 237 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De A5 Cabriolet is 89 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in De Meern met een kilometerstand van 51.545 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A5 Cabriolet |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 7.945 |
| Nieuwprijs | € 73.035 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 april 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 april 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 februari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 14 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DMS |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 1 kW |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 161 g/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.645 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Voorasdruk | 1.105 kg |
| Achterasdruk | 1.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.811 mm |
| Breedte | 1.846 mm |
| Hoogte | 1.387 mm |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Maximum vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 - 370 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


