
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUZUKI SWIFT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 28 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De SUZUKI heeft een topsnelheid van 145 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,5 l/100 km. De SWIFT is 3.813 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 22 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model | SWIFT |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.868 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juni 1997 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 december 2015 |
| APK melddatum | 16 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 20 juni 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | G10A |
| Aantal cilinders | 3 |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 750 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 425 kg |
| Wielbasis | 2.270 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 155/70SR13 Prijzen |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Maximum vermogen | 39 kW / 53 pk |
| Maximum koppel | 76 Nm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 - 900 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
