
Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD Touring (2008)
8Chrysler levert de huidige Voyager, die begin 2007 aan Nederlandse wal kwam, alleen nog maar...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CHRYSLER GRAND VOYAGER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 5 maanden oud. In januari 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 163 pk dieselmotor. De CHRYSLER heeft een topsnelheid van 186 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,3 l/100 km. De GRAND VOYAGER is 720 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHRYSLER |
| Model | GRAND VOYAGER |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 21.816 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 17 december 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 januari 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 juni 2024 |
| APK melddatum | 28 februari 2025 |
| APK vervaldatum | 28 februari 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op a. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | VM64C????? |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2777 cc |
| Max. vermogen | 120 kW / 163 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 247 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.075 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.775 kg |
| Voorasdruk | 1.406 kg |
| Achterasdruk | 1.406 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 3.080 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Maximum vermogen | 120 kW / 163 pk |
| Maximum koppel | 360 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 68 kg |
| Inhoud bagageruimte | 638 - 3296 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | K |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

