
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 318I uit 2011 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 49.038 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 143 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De BMW heeft een topsnelheid van 228 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,8 l/100 km. De 318I staat nu 4 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Ulft met een kilometerstand van 78.209 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 318I |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 7.474 |
| Nieuwprijs | € 49.038 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N43B20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 154 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.570 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 1.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Lengte | 4.612 mm |
| Breedte | 1.782 mm |
| Hoogte | 1.384 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 210 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 210 - 350 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Segment | G |
Sinds 2005 is de vijfde generatie BMW 3-serie op de markt. Een model dat verkrijgbaar is als sedan, touring, coupé en cabriolet. Deze 3-serie heeft een heerlijke balans tussen sportief en comfortabel rijden. En dat is ook wat het voor veel bestuurders een interessante occasion maakt.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



