
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA PRIUS PLUS uit 2020 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.369 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 165 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,1 l/100 km. De PRIUS PLUS staat nu 5 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | PRIUS PLUS |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 4.294 |
| Nieuwprijs | € 36.369 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 17 juni 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 juni 2024 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 2ZR |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
| Continue vermogen | 18 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 60 kW |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 112 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 135 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.475 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Voorasdruk | 1.110 kg |
| Achterasdruk | 1.110 kg |
| Lengte | 4.645 mm |
| Breedte | 1.775 mm |
| Hoogte | 1.600 mm |
| Wielbasis | 2.780 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 207 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 1750 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

