
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LAND ROVER RANGE ROVER uit 2019 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 229.155 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 525 pk benzinemotor. De LAND ROVER heeft een topsnelheid van 225 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,8 l/100 km. De RANGE ROVER staat nu 6 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 49.265 |
| Nieuwprijs | € 229.155 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 17 april 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 april 2023 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 508PS |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4999 cc |
| Max. vermogen | 386 kW / 525 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 291 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 335 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.494 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.775 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.120 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/55R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Maximum vermogen | 386 kW / 525 pk |
| Maximum koppel | 625 Nm |
| Draaicirkel | 13,1 m |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 2030 l |
| Inhoud brandstoftank | 104 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


