
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN TAIGO uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 30.752 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 95 pk benzinemotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 183 km/h De TAIGO staat nu 6 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Groningen met een kilometerstand van 47.086 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TAIGO |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 4.063 |
| Nieuwprijs | € 30.752 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DLA |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW / 95 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 124 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.117 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Voorasdruk | 870 kg |
| Achterasdruk | 860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Maximum vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 1122 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

