
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BYD SEAL U is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 44.690 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De BYD heeft een topsnelheid van 175 km/h De SEAL U is 1 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Tilburg met een kilometerstand van 30 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BYD |
| Model | SEAL U |
| Kleur | wit |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 687 |
| Nieuwprijs | € 44.690 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | TZ200XSAC |
| Continue vermogen | 65 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 160 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 420 km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.995 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Voorasdruk | 1.191 kg |
| Achterasdruk | 1.259 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/50R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 160 kW / 217 pk |
| Maximum koppel | 310 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 552 - 1440 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

