
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A3 uit 2010 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 16.070 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 105 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,3 l/100 km. De A3 staat nu 9 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Spaubeek met een kilometerstand van 188.152 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.045 |
| Nieuwprijs | € 16.070 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 september 2014 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CBZ |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 123 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.245 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Voorasdruk | 985 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Lengte | 4.443 mm |
| Breedte | 1.765 mm |
| Hoogte | 1.423 mm |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Maximum vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1100 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | C |
De eerste generatie Audi A3 verkocht erg goed. In 2003 werd hij afgelost door zijn opvolger, die op dit succes voortbouwde. Deze tweede generatie bleef weliswaar goed herkenbaar als A3, maar hij kreeg een wat stoerder uiterlijk. Na al die jaren is de A3 nog steeds een populaire occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


