
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze ALFA ROMEO TONALE uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 49.066 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 159 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De ALFA ROMEO heeft een topsnelheid van 210 km/h De TONALE staat nu 11 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 139 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Susteren met een kilometerstand van 98.853 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | TONALE |
| Kleur | rood |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 1.102 |
| Nieuwprijs | € 49.066 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 18 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 46350313 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1469 cc |
| Max. vermogen | 117 kW / 159 pk |
| Continue vermogen | 8 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 14 kW |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 135 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.500 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.135 kg |
| Voorasdruk | 1.220 kg |
| Achterasdruk | 1.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Lengte | 4.528 mm |
| Breedte | 1.835 mm |
| Hoogte | 1.601 mm |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/40R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Maximum vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1550 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

