
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW M135I XDRIVE uit 2015 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 68.673 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 320 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,8 l/100 km. De M135I XDRIVE staat nu 10 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 611 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Terwolde met een kilometerstand van 71.323 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | M135I XDRIVE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.379 |
| Nieuwprijs | € 68.673 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 31 januari 2028 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N55B30A |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Max. vermogen | 235 kW / 320 pk |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 182 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.495 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Voorasdruk | 1.010 kg |
| Achterasdruk | 1.120 kg |
| Lengte | 4.340 mm |
| Breedte | 1.765 mm |
| Hoogte | 1.411 mm |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/35R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 s |
| Maximum vermogen | 235 kW / 320 pk |
| Maximum koppel | 450 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1200 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



