Volkswagen Caddy Kombi 1.5 TSI Hybride Life | 7 Persoons | Carplay | Camera | ACC | Side Assist |
- 2025
- 8.908km
- Benzine/Elektrisch
- 85kW (116pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN CADDY uit 2025 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 41.294 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 175 km/h De CADDY staat nu 3 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.239 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CADDY |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 660 |
| Nieuwprijs | € 41.294 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 17 oktober 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 oktober 2029 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DUC |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 85 kW |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 0.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 12 g/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.807 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.560 kg |
| Voorasdruk | 1.240 kg |
| Achterasdruk | 1.410 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 446 - 3105 l |
| Inhoud brandstoftank | 33 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


