
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze DS 7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 59.321 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De DS heeft een topsnelheid van 225 km/h De 7 is 3 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Ommen met een kilometerstand van 2 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DS |
| Model | DS7 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 753 |
| Nieuwprijs | € 59.321 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 5G06 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 133 kW / 181 pk |
| Continue vermogen | 30 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 81 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 58 km |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 1.4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 33 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,21 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.735 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.325 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.275 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/50R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 165 kW / 225 pk |
| Maximum koppel | 360 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 555 - 1712 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
