Mitsubishi ASX 1.8 HEV AT Instyle Automaat | Schuif/kantel dak| Navigatie | Airco /ECC | 8 jaar Garantie
- 2026
- 10km
- Benzine/Elektrisch
- 116kW (158pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MITSUBISHI ASX uit 2025 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.428 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De MITSUBISHI heeft een topsnelheid van 180 km/h De ASX staat nu 13 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.183 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 4.717 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | ASX |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.375 |
| Nieuwprijs | € 37.428 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 25 augustus 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 25 augustus 2029 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | H5P A2 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1789 cc |
| Max. vermogen | 80 kW / 109 pk |
| Continue vermogen | 24 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 51 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 4.4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 100 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,08 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.342 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.890 kg |
| Voorasdruk | 1.000 kg |
| Achterasdruk | 1.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Maximum vermogen | 116 kW / 160 pk |
| Maximum koppel | 205 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 422 - 1275 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



