
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN UP uit 2015 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 13.369 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 60 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 161 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,1 l/100 km. De UP staat nu 18 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in De Meern met een kilometerstand van 170.044 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | UP |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.253 |
| Nieuwprijs | € 13.369 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 12 mei 2019 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CHY |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 105 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 829 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.290 kg |
| Voorasdruk | 680 kg |
| Achterasdruk | 640 kg |
| Lengte | 3.543 mm |
| Breedte | 1.645 mm |
| Hoogte | 1.504 mm |
| Wielbasis | 2.410 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/70R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,3 s |
| Maximum vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Maximum koppel | 95 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 951 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


