Nissan Juke 1.6 Hybrid N-Design | Adaptieve Cruise | 360 Camera | dodehoekdetectie |
- 2024
- 35.442km
- Benzine/Elektrisch
- 105kW (143pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN JUKE uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.658 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 94 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De NISSAN heeft een topsnelheid van 166 km/h De JUKE staat nu 19 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 612 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | JUKE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 3.058 |
| Nieuwprijs | € 37.658 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 31 januari 2028 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HR16 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 69 kW / 94 pk |
| Continue vermogen | 17 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 36 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 113 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.300 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Voorasdruk | 970 kg |
| Achterasdruk | 900 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.210 mm |
| Breedte | 1.800 mm |
| Hoogte | 1.593 mm |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Maximum vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Maximum koppel | 148 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 354 - 1237 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


