
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA EV6 uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 68.264 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. Het schakelen gaat automatisch. De KIA heeft een topsnelheid van 185 km/h De EV6 staat nu 22 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 206 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | EV6 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 68.264 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 21 december 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 21 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | EM16 |
| Continue vermogen | 53 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 160 kW |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.100 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.610 kg |
| Voorasdruk | 1.260 kg |
| Achterasdruk | 1.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.695 mm |
| Breedte | 1.890 mm |
| Hoogte | 1.550 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/55R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 511 - 1291 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




