- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KHB-78-K
JEEP WRANGLER UNLIMITED | 2026
Deze JEEP WRANGLER UNLIMITED is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 88.330 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De JEEP heeft een topsnelheid van 156 km/h De WRANGLER UNLIMITED is 21 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2026
Brandstofelektrisch benzine hybride
Kleurzwart
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht2303 kg
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 6,95
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JEEP |
| Model | WRANGLER UNLIMITED |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.005 |
| Nieuwprijs | € 88.330 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 8 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 200 kW / 272 pk |
| Continue vermogen | 67 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 153 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 40 km |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 3.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 79 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,02 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.303 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.812 kg |
| Voorasdruk | 1.406 kg |
| Achterasdruk | 1.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.587 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.010 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/75R17 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Maximum vermogen | 280 kW / 380 pk |
| Maximum koppel | 637 Nm |
| Draaicirkel | 12,3 m |
| Kogeldruk | 79 kg |
| Dakbelasting | 45 kg |
| Inhoud bagageruimte | 533 - 1044 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | M |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE JEEP
Voor maar € 6,95
Loading...
KHB-78-K
Jeep Wrangler
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
