Kia Ceed Cee'd 1.6 X-clusive / LEDER / CLIMA / 5-Drs / Stoelverwarming /
- 2008
- 230.179km
- Benzine
- 93kW (126pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA CEE D uit 2008 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 109 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De KIA heeft een topsnelheid van 187 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,1 l/100 km. De CEE D staat nu 30 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 354 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Harskamp met een kilometerstand van 187.988 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | CEE D |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.819 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 15 februari 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 april 2026 |
| APK melddatum | 19 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 19 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | G4FA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1396 cc |
| Max. vermogen | 80 kW / 109 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 145 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.163 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Lengte | 4.235 mm |
| Breedte | 1.790 mm |
| Hoogte | 1.480 mm |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Maximum vermogen | 80 kW / 109 pk |
| Maximum koppel | 137 Nm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 340 - 1300 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | C |
Na de minder succesvolle Cerato doet Kia in 2007 nóg een poging om het C-segment te veroveren. De eerste generatie Kia Cee’d neemt het op tegen populaire compacte middenklassers zoals de Volkswagen Golf, Opel Astra en Ford Focus. En dat doet hij met succes: de Kia Cee’d valt bij veel bestuurders goed in de smaak.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



