Volkswagen Sharan 1.4 TSI Highline AUTOMAAT/7PERSOONS/DEALERONDERHOUDEN
- 2015
- 124.609km
- Benzine
- 110kW (150pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN SHARAN uit 2016 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 51.971 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,5 l/100 km. De SHARAN staat nu 39 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 415 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | SHARAN |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 745 |
| Nieuwprijs | € 51.971 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 april 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 juli 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CZD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 151 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.655 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.420 kg |
| Voorasdruk | 1.190 kg |
| Achterasdruk | 1.280 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.952 mm |
| Breedte | 1.904 mm |
| Hoogte | 1.746 mm |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 809 - 2430 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | K |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



