BMW X3 XDrive35i Pano l Carbon l Harman Kardon | HUD | Apple CarPlay | Sfeerverlichting
- 2017
- 121.375km
- Benzine
- 224kW (305pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X3 XDRIVE28I is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 10 jaar oud. In september 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 86.706 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 245 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 230 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,3 l/100 km. De X3 XDRIVE28I is 279 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 77 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X3 XDRIVE28I |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 7.982 |
| Nieuwprijs | € 86.706 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 mei 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 september 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 augustus 2025 |
| APK melddatum | 12 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 12 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N20B20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW / 245 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 169 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.745 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.360 kg |
| Voorasdruk | 1.070 kg |
| Achterasdruk | 1.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.657 mm |
| Breedte | 1.881 mm |
| Hoogte | 1.661 mm |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Maximum vermogen | 180 kW / 245 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1600 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




