BMW 2-serie Tourer 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]
- 2023
- 33.846km
- Benzine
- 100kW (136pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 218I GRAN TOURER uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 49.622 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk benzinemotor. De BMW heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,4 l/100 km. De 218I GRAN TOURER staat nu 62 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 99 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 218I GRAN TOURER |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.527 |
| Nieuwprijs | € 49.622 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 september 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 5 september 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B38A15F |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 124 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 144 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,44 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.430 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.090 kg |
| Voorasdruk | 1.045 kg |
| Achterasdruk | 1.055 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.780 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 220 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 645 - 1905 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
![BMW 2-serie Tourer 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59381060/0-1a515e03e8ed43d7f0b73068d4cf0429.jpg)



