Volkswagen Caddy 2.0 TDI Trendline 5 Pers AC 2018
- 2018
- 169.339km
- Diesel
- 55kW (75pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN CADDY is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 9 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.808 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 102 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 172 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,6 l/100 km. De CADDY is 114 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Tiel met een kilometerstand van 137.715 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CADDY |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 8.618 |
| Nieuwprijs | € 37.808 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 juli 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 juli 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 februari 2026 |
| APK melddatum | 30 april 2025 |
| APK vervaldatum | 25 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | in kofferruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DFS |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 119 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.357 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.255 kg |
| Voorasdruk | 1.150 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Lengte | 4.506 mm |
| Breedte | 1.793 mm |
| Hoogte | 1.858 mm |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Maximum vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 750 - 3030 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



