
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI Q5 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 11 maanden oud. In juli 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 68.223 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 177 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,1 l/100 km. De Q5 is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 11 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Holten met een kilometerstand van 194.340 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 11.496 |
| Nieuwprijs | € 68.223 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 juli 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | 15 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 10 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CGL |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 159 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.795 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Voorasdruk | 1.225 kg |
| Achterasdruk | 1.340 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.744 mm |
| Breedte | 1.934 mm |
| Hoogte | 1.665 mm |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Maximum vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Maximum koppel | 380 Nm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 540 - 1560 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


