
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ 500 SE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1983 en is nu 42 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 225 km/h De 500 SE is 1.614 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 500 SE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 1983 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 juli 1983 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 december 2021 |
| APK melddatum | 5 maart 2024 |
| APK vervaldatum | 7 maart 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 8 |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.675 kg |
| Wielbasis | 2.940 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/70VR14 Prijzen |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 170 kW / 231 pk |
| Maximum koppel | 405 Nm |
| Draaicirkel | 12,3 m |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 505 l |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Segment | F |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



