
Test: Nissan NV200 Evalia – Opel Combo Tour
De papa's en mama's van Lana, Dylan, Sam, Lisa, Bram, Dean en Yara zoeken een nieuwe familieauto....
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN NV200 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 13 jaar en 11 maanden oud. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 22.644 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. De NISSAN heeft een topsnelheid van 165 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,3 l/100 km. De NV200 is 115 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 257 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 188.456 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | NV200 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 895 |
| Nieuwprijs | € 22.644 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 juni 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 februari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 februari 2026 |
| APK melddatum | 12 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 12 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HR16 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 169 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.491 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 1.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/70R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 153 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 44 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.