Alfa Romeo Tonale 1.3 Ibrida Plug-In Veloce | Panorama dak | Tot 8 jaar garantie |
- 2026
- 5.000km
- Benzine/Elektrisch
- 198kW (269pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze ALFA ROMEO TONALE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 60.065 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De ALFA ROMEO heeft een topsnelheid van 195 km/h De TONALE is 122 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.338 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Velp met een kilometerstand van 1.537 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | TONALE |
| Kleur | groen |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.497 |
| Nieuwprijs | € 60.065 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 januari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 januari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 26 januari 2030 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 46337540 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Continue vermogen | 44 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 94 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 57 km |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 3.8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 85 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,18 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.420 kg |
| Voorasdruk | 1.220 kg |
| Achterasdruk | 1.285 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Maximum vermogen | 198 kW / 270 pk |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1430 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

