Mercedes-Benz CLA 180 AMG AUT PANO 2019
- 2019
- 164.150km
- Benzine
- 100kW (136pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ AMG CLA 45 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 8 jaar en 6 maanden oud. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 83.886 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 381 pk benzinemotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,3 l/100 km. De AMG CLA 45 is 133 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 487 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Dongen met een kilometerstand van 99.923 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | AMG CLA 45 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.009 |
| Nieuwprijs | € 83.886 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 november 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 januari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 januari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 30 september 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 133980 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Max. vermogen | 280 kW / 381 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 171 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.485 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.075 kg |
| Voorasdruk | 1.140 kg |
| Achterasdruk | 960 kg |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,6 s |
| Maximum vermogen | 280 kW / 381 pk |
| Maximum koppel | 475 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



