
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT MEGANE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 21 jaar en 2 maanden oud. In juli 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 135 pk benzinemotor. De RENAULT heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,4 l/100 km. De MEGANE is 1.211 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.197 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 16 maart 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 juli 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 februari 2023 |
| APK melddatum | 2 juli 2024 |
| APK vervaldatum | 2 juli 2025 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. in motorruimte op steun |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | F4R Z7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 99 kW / 135 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 196 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.365 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.845 kg |
| Voorasdruk | 1.060 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wielbasis | 2.520 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Maximum vermogen | 99 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 191 Nm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 190 - 490 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



