We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze FORD FIESTA uit 2011 wacht nog op een eerste eigenaar. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 24.335 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 135 pk benzinemotor. De FORD heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,8 l/100 km. De FIESTA staat nu 2 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2011
Brandstofbenzine
Kleurblauw
Cilinderinhoud1596 cc
Massa945 kg
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
Niet alleen het praktische, compacte formaat maakt de Ford Fiesta populair. Zijn rijeigenschappen zijn misschien nog wel een belangrijkere reden voor zijn succes. De Fiesta rijdt erg leuk en dynamisch - het is dan ook een van de best sturende auto’s in het B-segment. Niet zo gek dus dat deze zesde generatie zo geliefd is.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.