
Test: Volkswagen Passat CC - BMW 320i - Alfa Romeo GT - Peugeot 407 Coupé
Wie mooi wil zijn, moet pijn lijden. Wie in een mooie coupé rijdt, moet doorgaans inleveren...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PEUGEOT 407 COUPE 3.0 V6 uit 2009 wacht nog op een eerste eigenaar. De wielen worden aangedreven door een 211 pk benzinemotor. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 235 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,2 l/100 km. De 407 COUPE 3.0 V6 staat nu 31 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 181 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Ittervoort met een kilometerstand van 124.397 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 407 COUPE 3.0 V6 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 18.926 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 december 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 april 2026 |
| APK melddatum | 27 november 2025 |
| APK vervaldatum | 27 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2946 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.638 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Voorasdruk | 1.250 kg |
| Achterasdruk | 990 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/45R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Maximum vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Maximum koppel | 290 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 - 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.