
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Peugeot 407
Coupé 3.0-24V V6 GT youngtimer
€ 7.9002009124.397 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 december 2009 |
| APK | 27 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Youngtimer!
Btw aftrekbaar
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cd-wisselaar
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Koplampreiniging
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Hard disk
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R18
Laadvermogen: 422 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
IEDERE DONDERDAG GESLOTEN!!
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via ASM Autoservice Marten kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersonen zijn Marc Wijckmans bereikbaar op telefoonnummer: 06-36314567 of Edwin Bosmans bereikbaar op telefoonnummer 06-39893044 of via e-mail op info.bosmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 06-54343808
Omdat we veel onderweg zijn kan mail niet altijd worden beantwoord.
Bezichtiging van een voertuig alleen op afspraak.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.946 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.820 x 1.870 x 1.400 mm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| gewicht | 1.638 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,9 l/100km (1 op 6,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,2 l/100km (1 op 9,8) |
| Energielabel | E |
Opties
ASM Autoservice Marten
Beneluxstraat 16014 CC Ittervoort
























