BMW X4 xDrive20i Business Edition+ | M-sport Pro | H&K | panoramadak | leer | 20i
- 2023
- 32.496km
- Benzine
- 135kW (184pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X4 M40I is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022 en is nu 4 jaar oud. In november 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 116.735 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 360 pk benzine-hybride motor. De BMW heeft een topsnelheid van 250 km/h De X4 M40I is 201 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Vianen met een kilometerstand van 93.071 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X4 M40I |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 18.698 |
| Nieuwprijs | € 116.735 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 mei 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 november 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 november 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 9 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B58B30B |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Max. vermogen | 265 kW / 360 pk |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 2 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 200 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.895 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.500 kg |
| Voorasdruk | 1.220 kg |
| Achterasdruk | 1.425 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 275/40R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Maximum vermogen | 265 kW / 360 pk |
| Maximum koppel | 500 Nm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 525 - 1430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


