
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA COROLLA 1.3 3D HB XLI AUT E2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1994 en is nu 31 jaar en 7 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 88 pk benzinemotor. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 175 km/h De COROLLA 1.3 3D HB XLI AUT E2 is 19 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 489 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | COROLLA 1.3 3D HB XLI AUT E2 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.197 |
| Datum eerste toelating | 4 oktober 1994 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 oktober 1994 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
| APK melddatum | 29 september 2025 |
| APK vervaldatum | 29 september 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 4E |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Max. vermogen | 65 kW / 88 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 1 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.013 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Voorasdruk | 845 kg |
| Achterasdruk | 920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/70R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Maximum vermogen | 65 kW / 88 pk |
| Maximum koppel | 111 Nm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1000 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
