Toyota Proace City 1.2 Turbo Dynamic L2 Long, 7P, Automaat, Trekhaak,
- 2021
- 114.404km
- Benzine
- 96kW (131pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA PROACE CITY VERSO uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 34.273 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 174 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,4 l/100 km. De PROACE CITY VERSO staat nu 57 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Waddinxveen met een kilometerstand van 35.032 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | PROACE CITY VERSO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 4.452 |
| Nieuwprijs | € 34.273 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 13 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HN05 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 150 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.470 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 205 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 74 kg |
| Dakbelasting | 140 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



