
Mercedes-Benz G 300 Turbo Diesel Stationwagon Kort (1997)
2Ik vind het bijzonder leuk iedereens verslag te lezen over hun voertuig dus dacht ik, ik ga...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ G320 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1996 en is nu 29 jaar en 8 maanden oud. In september 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 211 pk benzinemotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 178 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 15,4 l/100 km. De G320 is 55 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 148 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | G320 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 18.642 |
| Datum eerste toelating | 8 september 1996 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 september 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 april 2026 |
| APK melddatum | 24 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 24 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.180 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.455 kg |
| Voorasdruk | 1.140 kg |
| Achterasdruk | 1.040 kg |
| Wielbasis | 2.400 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Maximum vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Dakbelasting | 150 kg |
| Inhoud bagageruimte | 745 - 1730 l |
| Inhoud brandstoftank | 96 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
