Kia Ceed cee'd 1.0 T-GDi Navigator NAVI CAMERA AIRCO TREKHAAK
- 2015
- 153.404km
- Benzine
- 74kW (101pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA CEE D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 9 maanden oud. In november 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.195 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 204 pk benzinemotor. De KIA heeft een topsnelheid van 230 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,4 l/100 km. De CEE D is 502 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 178 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | CEE D |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.538 |
| Nieuwprijs | € 31.195 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 november 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 januari 2025 |
| APK melddatum | 5 november 2025 |
| APK vervaldatum | 23 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | G4FJ |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Max. vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 171 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.259 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Voorasdruk | 980 kg |
| Achterasdruk | 960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Maximum vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Maximum koppel | 265 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1225 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


