- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HZK-03-N
BMW M4 | 2025
Deze BMW M4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 180.043 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 480 pk benzinemotor. De BMW heeft een topsnelheid van 250 km/h De M4 is 9 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.162 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Gorinchem met een kilometerstand van 4.334 km.
Bouwjaar2025
Brandstofbenzine
Kleurpaars
Cilinderinhoud2993 cc
Gewicht1675 kg
APK4 augustus 2029
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 6,95
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | M4 |
| Kleur | paars |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 53.787 |
| Nieuwprijs | € 180.043 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 augustus 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 4 augustus 2029 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | S58B30B |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Max. vermogen | 353 kW / 480 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 227 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,26 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.675 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.155 kg |
| Voorasdruk | 1.075 kg |
| Achterasdruk | 1.135 kg |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 285/35R19 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,2 s |
| Maximum vermogen | 353 kW / 480 pk |
| Maximum koppel | 550 Nm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 440 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Segment | G |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE BMW
Voor maar € 6,95
Loading...
HZK-03-N
BMW 4-serie
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



