Mercedes-Benz A-klasse 150 Classic
- 2007
- 183.780km
- Benzine
- 70kW (95pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ A 170 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 21 jaar en 2 maanden oud. In januari 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 116 pk benzinemotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 188 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De A 170 is 61 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 170 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.320 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 januari 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
| APK melddatum | 14 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 28 maart 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord motorruimte |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1699 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.140 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.705 kg |
| Voorasdruk | 845 kg |
| Achterasdruk | 860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 85 kW / 115 pk |
| Maximum koppel | 155 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Segment | C |
Een compacte auto die net zo praktisch is als een MPV. De Mercedes-Benz A-klasse W169, geproduceerd tussen 2004 en 2012, combineerde deze dingen feilloos. Hoewel de A-klasse het kleinste model van Mercedes is, is deze tweede generatie verrassend ruim van binnen. De eenvoudig uitneembare zittingen maken hem bovendien bijzonder praktisch.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





