Mercedes-Benz V250d Extra Lang | XL | AMG | Incl BTW & BPM | 7-persoons | nette staat..
- 2018
- 132.700km
- Diesel
- 140kW (190pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ V-KLASSE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 10 maanden oud. In juli 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 102.164 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 190 pk dieselmotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 206 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De V-KLASSE is 240 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | V-KLASSE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 14.679 |
| Nieuwprijs | € 102.164 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 juli 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 juli 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 oktober 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 31 maart 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 651.950 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 157 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.045 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.050 kg |
| Voorasdruk | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Maximum vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Maximum koppel | 440 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 150 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



