
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA CEE D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar en 1 maanden oud. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 23.762 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk benzinemotor. De KIA heeft een topsnelheid van 208 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,6 l/100 km. De CEE D is 66 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | CEE D |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 248 |
| Nieuwprijs | € 23.762 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 13 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | G4LC |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 129 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.232 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 242 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 625 - 1694 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
In 2018 debuteerde de derde generatie Kia Ceed. Tot op dat moment heette het model nog Cee’d – met een apostrof – maar dat leesteken kwam bij deze versie te vervallen. Zijn goede rijeigenschappen en ergonomie maken het een fijne auto voor dagelijks gebruik en langere ritten.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




