
Test: Renault Kadjar - Nissan Qashqai - Skoda Yeti - Kia Sportage
Is de gloednieuwe Renault Kadjar goed genoeg om de belangrijkste rivalen in z'n segment het...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SKODA YETI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 5 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.100 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De SKODA heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,1 l/100 km. De YETI is 10 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SKODA |
| Model | YETI |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.791 |
| Nieuwprijs | € 40.100 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 december 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 december 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | 10 februari 2025 |
| APK vervaldatum | 17 maart 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DFS |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 134 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.465 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.135 kg |
| Voorasdruk | 1.110 kg |
| Achterasdruk | 1.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.360 mm |
| Breedte | 1.793 mm |
| Hoogte | 1.691 mm |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 340 Nm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 416 - 1760 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
