We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze FORD FIESTA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 1 jaar en 10 maanden oud. In april 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 39.235 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 200 pk benzinemotor. De FORD heeft een topsnelheid van 230 km/h De FIESTA is 50 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 763 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Dordrecht met een kilometerstand van 19.553 km.
Bouwjaar2023
Brandstofbenzine
Kleurwit
Cilinderinhoud1496 cc
Massa1199 kg
APK27 juni 2027
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
In 2017 lanceerde de zevende generatie Fiesta. Dit is tevens de laatste versie van de populaire modelreeks van Ford. Hij rijdt zoals we dat van een Fiesta verwachten: dynamisch en sportief. Daarmee blijft het een van de best sturende auto’s uit het B-segment. En dat maakte ook deze laatste generatie een succes.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.