
Lexus RX 450h President (2011)
2Hij rijdt gemiddeld nog geen 1 op 16, stoot slechts 148 gram CO2 per kilometer uit en levert...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LEXUS RX450H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 14 jaar en 11 maanden oud. In december 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 90.768 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 249 pk benzine-hybride motor. De LEXUS heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,3 l/100 km. De RX450H is 119 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LEXUS |
| Model | RX450H |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 439 |
| Nieuwprijs | € 90.768 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 21 juni 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 december 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 januari 2026 |
| APK melddatum | 31 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 31 maart 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 2GR-FXE |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3456 cc |
| Max. vermogen | 183 kW / 249 pk |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 55 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 145 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.135 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.700 kg |
| Voorasdruk | 1.540 kg |
| Achterasdruk | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/45R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Maximum vermogen | 220 kW / 299 pk |
| Maximum koppel | 317 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 496 - 1570 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

